Zpět na semináře

BLONDOR PLEX

STUDIO WELLA ONLINE

26 minut

Color

JSME TADY PRO VÁS

Pravidelně se s vámi potkáváme na sociálních sítích. My sledujeme vás, vy sledujete nás (díky za to!). V posledních dnech a vlastně týdnech se pro nás všechny staly sociální sítě opravdovým útočištěm a pravidelným dodavatelem více nebo méně důležitých informací. A víte, na co stále více a více narážíme při pravidelném surfování? Začínáme se bavit. Vymýšlíme jednoduché hry, hádanky, výzvy s fotkami z mládí. Nebo třeba: Vyjmenuj oblečení, jídlo, oslovení, ale vše musí začínat na písmeno ... Tohle jsme přece my! Češi a Slováci. Takhle dokážeme fungovat, i když nejsou dny úplně ideální. Vymýšlíme, hrajeme si, umíme se zabavit i pobavit. A teď schválně, jaké vás jako první napadne slovo na W? Tak vidíte ????

TÉMA

Dnešní díl je skutečná kadeřnická lahůdka. Nejen, že se nám podařilo do Studia teleportovat našeho báječného kolegu, jehož jméno začíná písmenem M ... ale také představíme zcela nový výrobek BLONDORPLEX, který brzy doplní naši jedinečnou rodinu produktů pro BLOND klientky. Prostřednictvím videa budete součástí prvních dojmů našich odborníků z této novinky Wella Professionals.
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí