Zpět na semináře

STŘIH / TECHNIKY

STUDIO WELLA ONLINE

23 minut

Cut

JSME TADY PRO VÁS

Napadlo vás někdy, kolik významů může mít slovo STŘIH? Nás kadeřníky okamžitě napadne STŘIH pánský nebo dámský. V současné době je velmi aktuální krejčovský STŘIH na roušku, při sportu si můžeme STŘIHnout dvouhru. A co třeba: volal na vás tatínek v dětství někdy "a STŘIHej", když měl pocit, že jste příliš pomalí? A od té doby, co připravujeme Studio Wella Online, tak dobře víme, proč se rozdávají filmoví Oskaři v kategorii STŘIH. A protože si naši trenéři STŘIH-li a Petr vyhrál, tak může začít ... střihat :-)

TÉMA

Petr se rozhodl pro techniky náročnější střih, kde se střídají úhly diagonální, vertikální i horizontální. Zaměřil se na oddělování jednotlivých partií přímo do střihu a výsledkem je bob / chcete-li mikádo. Na jedné straně kratší a na druhé se prodlužuje směrem k obličeji. Můžete tak použít první nebo druhý postup a nebo kombinaci s tím, že výsledek bude asymetrický.
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí