Zpět na semináře

BAREVNÉ KOREKCE

STUDIO WELLA ONLINE

33 minut

Color

JSME TADY PRO VÁS

Častokrát jste při našem společném setkání ve Studiu Wella zmiňovali, že přijíždíte do našeho prostředí, abyste vnesli do vašeho kadeřnického života něco nového, odpočinuli si a nabili se novou energií. Zmiňovaný stereotyp, chcete-li rutina je nyní narušena a my všichni budeme muset dříve či později v našich salonech řešit víc problematických podkladů, než jsme zvyklí. Některé klientky si dokonce sami vlasy doma nabarvily. Ale nebojte, my jste tu s vámi a pomůžeme vám najít řešení.

TÉMA

Když si dva velmi zkušení kadeřníci povídají o vlasech, s jakými nešvary se můžete na salonu setkat a jak je řešit. Domácí barvení, použití nevhodných produktů a nástrojů. Jaká je nejlepší cesta, jak dát vlasy zpátky do pohody? Naši trenéři Petr a Marek vyzvedli 4 nejčastější dotazy a ke každému našli odpověď. Vy si tak můžete sami vybrat, který postup je vám bližší.
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí