Zpět na semináře

LIVE STREAM #1 ZÁZNÁM

WELLA CARE

1 hodina

Color

JSME TADY PRO VÁS

V kapse si nosíme celý svět! Moderní doba je rychlá a ty malé krabičky nás dokáží přenést kamkoliv na světě, umožní nám vidět a mluvit s našimi blízkými, i když jsou doslova na druhém konci planety. V minulém díle jsme si poprvé vyzkoušeli teleportaci a nyní jdeme ještě dál. Dnes za vámi totiž přijdeme na návštěvu až domů a světe div se, za všemi najednou. Startujeme totiž naše první ŽIVÉ VYSÍLÁNÍ! Budeme v přímém přenosu odpovídat na vaše dotazy, budeme reagovat na vaše potřeby, budeme mluvit přímo k vám, přímo s vámi. Rozhodli jsme se, že pondělky budeme od teď věnovat Live Streamingu a vždy připravíme téma, které vyplyne z vašich dotazů během předchozího týdne. Těšíte se? My na vás ano!

TÉMA

Pro naše první živé vysílání jsme vybrali téma WELLA CARE. Budeme odpovídat na vaše všetečné otázky. Rozpitváme péči do sebemenších detailů, prozradíme tipy a triky pro použití, budeme se věnovat složení jednotlivých produktů, možnostem použití, připomeneme použité technologie a jednotlivé pečující složky. Žádná otázka nezůstane nezodpovězena.
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí