Zpět na semináře

ILLUMINAGE

MILUJEME JI!

od 10h do 17h

Styling
Color
Care

Co se naučím?

Illuminage, významný trend letošní sezóny! Inspirovaný světově nejoblíbenější technikou „balayage“ a popularitou blond vlasů. S harmoničtějšími a přirozenějšími přechody mezi tmavšími a světlými vlasy posouvá tuto techniku o stupeň výš.
Studio Wella představuje techniky milované kadeřníky po celém světě. Tento prémiový servis nabízí možnosti zesvětlení až o 7 hloubek tónu tak, abyste u vašich klientek dosáhli přirozeného nebo světlejšího výsledku. Navíc díky novým produktům a pomůckám zajistíte maximální péči o vlasy a pocit luxusu.
Chcete se dozvědět víc o této přelomové technice? Přejete si vytvářet výsledky, jako by vaše klientky právě vystoupily z Instagramu? Připravili jsme pro vás semináře pod vedením Jana Hájka a Sylvie Kluwe.

KLÍČOVÉ SERVISY PRO VÁŠ SALON

Balayage představuje gradaci, pozvolné přechody od tmavších částí u hlavy až po světlejší konce.
Illuminage se zaměřuje na preciznější práci se zesvětlením v oblasti kolem obličeje. Přináší přesná pravidla postupu pro dosažení přirozenějšího přechodu mezi tmavší a světlejší částí vlasu.
Brazillian Illuminage jde ve svých výsledcích ještě o krok dál. Přináší propracované stínování, pracuje s rámováním obličeje světlejšími oblastmi a výraznými zesvětlenými.

Co sebou na seminář?

hřebeny, kartáče, pinety, žehličku na vlasy

Budu na semináři pracovat?

Seminář je s celodenní praxí na cvičných hlavách.
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí