Zpět na semináře

EKONOMIKA SALONU

PRO ŽIVNOSTNÍKY

od 10h do 17h

Rozvoj

Co se naučím?

Pokud si nejste jisti, zda máte správně nastaveny ceny vašich služeb, pokud jste již dlouho nezdražovali a zdražení se bojíte, pokud čísla a počítání nejsou vaší nejsilnější stránkou, je toto školení právě pro vás. Cílem školení je, aby si každý účastník pod vedením zkušeného odborníka na kadeřnický byznys Martina Machka vypracoval vlastní analýzu, založenou na prověřených postupech z řady salonů v ČR a na Slovensku, které vám umožní provést:
  • analýzu a nastavení cen vašich služeb
  • kalkulaci materiálu na každou službu
  • výpočet ceny hodiny vaší práce a její zahrnutí do cen služeb
  • analýzu ziskovosti vašich služeb
  • analýzu zásob

Co je cílem?

Cílem je, abyste po absolvování školení získali přehled o tom, pokud a kde vám v salonu utíkají peníze a na co a jak se zaměřit v následujících měsících. Výpočty nejsou nijak složité, pod vedením lektora je zvládne každý účastník. Je však třeba, abyste si s sebou přinesli podklady z vašeho salonu, které vám budou před školením blíže upřesněny. Naše zkušenosti jsou takové, že po absolvování tohoto semináře většina účastníků znásobí své tržby.
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí