- WELLA GALA VEČER -

WELLA GALA VEČER

2019-11-22 19:00:00

Dne 22. listopadu 2019 rozzářila pražský Žofín jedna z nejvýznamnějších kadeřnických událostí tohoto roku. Palác Žofín k tomuto účelu nebyl vybrán náhodou, protože byl od svého vzniku vždy dějištěm současného i minulého kulturního a společenského života Prahy. Wella Gala večer totiž nebyl pouze setkáním stylistů a prezentací značky. Byla to oslava. A to hned v několika významech toho slova. Oslava krásný vlasů, oslava kadeřnického umění, oslava dlouholetých přátelství a v neposlední řadě oslava významného jubilea. V příštím roce  bude značce Wella Professionals rovných 140 let. A to si zaslouží pořádnou oslavu. Gratulantů se sešlo na čtyři sta.

Večer, kterým provázela dvojice hostitelů v podání známe moderátorky a skvělé tanečnice Kristiny Kloubkové a Jana Hájka, kreativního ředitele Studia Wella, zahájil svým proslovem Jan Rožek, generální ředitel společnosti Sirowa CZ/SK/HU. V něm bilancoval uplynulé období, ale zejména mluvil o budoucnosti a o tom, že ne všichni mají v životě štěstí – představil mladý projekt Wella Pomáhá, který se v příštím roce zaměří na charitativní projekty ve spolupráci s kadeřníky z Česka a Slovenska.

První vlasová show byla v režii Martina Tyla ze salonu New You, který nejdříve představil svojí avantgardní pánskou kolekci a pak následovala look & learn ukázka jeho zkušeností ze světa prestižních lifestylových magazínů.

Celý večer, prokládaný tanečními vystoupení souboru 420 People, uzavřela společná vlasová fashion show Studia Wella Praha a Studia Wella Bratislava. A opět se slavilo. Tenotkrát 100 let od založení umělecko-průmyslového hnutí Bauhaus, které tuto dechberoucí show inspirovalo.


Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí