- LOOK OF THE MONTH "SEVERSKÁ DIVA" -

LOOK OF THE MONTH "SEVERSKÁ DIVA"

2021-11-01 00:00:00

 
MARTIN TYL, opět kouzlil s našimi produkty.
Tentokrát pracoval s modelkou s dlouhými, zesvětlovanými vlasy. Takové vlasy jsou hodně namáhané a částečně oslabené po procesu zesvětlování stejně tak, jako po četných úpravách pomocí stylingových nástrojů.
 
Péče je základním kamenem, na kterém lze stavět. Proto Márty začal celou proměnu luxusní péčí s užitím takřka mysteriózní řady losangeleské značky Sebastian Professional - Dark Oil. Finálnímu kroku péče kraluje stylingový olej. Nejikoničtější produkt celé řady. Olej lze použít před i po vyfoukání, do suchých vlasů, nebo klidně až při tvarování vln na dodání textury. Poslední cestou se vydal právě Márty.
 
Rovnoměrně do délek vlasů přišla novinka No Breaker. Už samotné jméno značí její největší sílu. Schopnost udržet kvalitu vlasů, posilovat jejich strukturu a zabránit lámání. Rychlá aplikace nezabere žádný čas a vlasový mág se tak mohl věnovat tvorbě vln pomocí kulmy o větším průměru.
 
Styling i make-up byly s citem vybírány tak, aby dokonale vynikl finální look. Žensky něžný, přirozený, avšak v sobě paradoxně skrývající až éterickou sílu severských žen ošlehaných ledovým větrem. Finální tečkou je detail v podobě manikúry. Symbolicky zvolený odstín laku OPI se jmenuje Krona-logical Order. Byl uveden na trh v kolekci Iceland, tedy „Island“.

Účes: Martin Tyl, @tylmarty
Make-up: Martina Routková
Foto: Marek Mičánek (@marekmicanek),
Vojtěch Zikmund (@vojtechzikmund)
Video: Benjamin Buttler (@benjamin_buttler)
Styling, produkce a creative direction: Lenka Kermes, Ivona Petružálková
Vytvořeno ve spolupráci se Studiem Wella Praha, www.ffaasshhiioonn a ateliérem Tomorrow 55

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí