- LOOK OF THE MONTH "GLAM LOOK" -

LOOK OF THE MONTH "GLAM LOOK"

2021-12-01 00:00:00

 

GLAM LOOK PODLE HONZY HÁJKA
Prosinec je kouzelný měsíc plný velkých očekávání. Mohli bychom říci až pohádkový. Připravili jsme si proto dámský účes vhodný ke štědrovečerní tabuli i oslavám Nového roku. Budete za rebelskou princeznu, ať už tyto pohádkové večery strávíte jakkoli.

Hlavní hrdinové tohoto příběhu jsou, s výjimkou krásné modelky a našeho mistra Honzy Hájka, také stylingové produkty EIMI.

Po umytí vše začalo termoochranným sprejem od Wella Professionals, EIMI Thermal Image. Ten je možné aplikovat na čerstvě umyté i suché vlasy. Každopádně následující kroky se pak, už kvůli ochraně a prevenci poškození, týkají jen suchých vlasů. V případě potřeby je tedy nejdříve prosušte fénem.
Na scénu přišel lehký fixační lak EIMI Mistify Me Strong. Předcházel vždy samotnému natočení každého pramene vlasů. Poté se Honza zručně chopil kónické kulmy, které se v branži také přezdívá „Magic Wand“, tedy „Kouzelná hůlka“. Výrazné vlny se znovu lehce zafixovaly lakem.
Finální tečku dotvořilo EIMI Glam Mist - lehká mlha ve spreji, která dodá slavnostní, až brilantní lesk. Nezatěžuje vlasy a působí antistaticky. Manikúra pak byla sladěna díky laku na nehty od OPI, v odstínu Lincoln Park After Dark dostupné na opishop.cz.

O PROJEKTU LOOK OF THE MONTH
Studio Wella Praha spojilo své síly s FFAASSHHIIOONN, týmem vizionářů, kteří mají zápal a velký cit pro módu a styl. Dohromady vznikla série několika proměn, ať už jde o vlasy (a o ně nám jde především!) make-up, styl oblékání či manikúru. Vše muselo jít ruku v ruce a být vyladěno do posledního detailu. Každý měsíc tak společně odhalíme look měsíce, Look of the Month.

Účes: Jan Hájek (Studio Wella Praha)
Foto: Marek Mičánek, Vojtěch Zikmund
Modelka: Amélie Konšelová (Elite Models Prague)
Make-up: Martina Routková
Video: Benjamin Buttler
Styling: Lenka Kermes
Asistentka stylistky: Josefína Joštová
Asistentka kamery: Anastasia Shanti
Produkce & creative direction: Ivona Petružálková (Cash Only Production)
Vytvořeno ve spolupráci se Studiem Wella Praha, www.ffaasshhiioonn a ateliérem Tomorrow 55

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí