- LOOK OF THE MONTH "JAKO PO DEŠTI" -

LOOK OF THE MONTH "JAKO PO DEŠTI"

2021-11-01 00:00:00

 
TRENDY PÁNSKÝ ÚČES "JAKO PO DEŠTI" PODLE PETRA NOVÁKA
Listopad je měsícem mužů. Dokazuje to i masově rozšířená iniciativa Movember (složenina z angl. Moustache a November), jejíž cílem je šíření osvěty o mužských onemocněních. Barber salony nyní mají plné ruce práce s úpravou pánských vousů a knírů. My se ale zaměříme na hlavu a necháme si poradit od talentovaného Petra Nováka, jak na trendy pánský účes.

Pro zpracování polodlouhého účesu zvolil Petr zvýraznění přirozených vln mokrým efektem. To vyžaduje předchozí důkladné navlhčení, než do vlasů přijde klíčový produkt. Doslova hrdina – The Hero od značky SebMan. Je třeba jej důkladně vpracovat do vlasů, pokud možno všude. Tak bude mokrý efekt důkladný, rovnoměrný, ale až nedbalým způsobem přirozený.

Následným sušením s difuzérem Petr docílil, že stylizované vlny lehce proschly, zpevnily se, ale přesto zůstaly pružné. Díky specifickým vlastnostem gelu The Hero se s účesem dá libovolně pracovat, protože úplně neztuhne. Gel tak umí vytvořit právě trendy mokrý efekt, až trošku mastný. Ale tím, že zcela nezaschne, tak se s ním dá stále pracovat, až je účes perfektní.

PETRŮV TIP
„Jako tip bych doporučil po umytí šamponem SebMan The Multitasker použít SebMan The Smoother, což je pánský kondicionér na vlasy, který právě těm sušším vlnitým vlasům dodá hebkost a lesk.“

Účes: Petr Novák
Foto: Marek Mičánek, Vojtěch Zikmund
Model: Václav Chvojka (Elite Models Prague)
Make-up: Martina Routková
Video: Benjamin Buttler
Styling: Lenka Kermes
Asistentka stylistky: Josefína Joštová
Asistentka kamery: Anastasia Shanti
Produkce & creative direction: Ivona Petružálková (Cash Only Production)
Vytvořeno ve spolupráci s ateliérem Tomorrow 55

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí