- LOOK OF THE MONTH "OBJEM, CO DĚLÁ DOJEM" -

LOOK OF THE MONTH "OBJEM, CO DĚLÁ DOJEM"

2022-01-01 00:00:00

 
OBJEM, CO DĚLÁ DOJEM PODLE SYLVIE KLUWE
Po oslavách Nového roku je čas vystřízlivět a začít si plnit tajná přání ohledně svého vzhledu. Pro majitelky jemných vlasů tak ve vzduchu možná visí nedořešená otázka, co dělat s jemnými vlasy bez objemu, které postrádají hustotu.

Hned první krok a základní stavební kámen v jednom, je volba správné oplachové péče. U modelky s nebarvenými vlasy je nejvhodnější trio produktů z řady System 1, od Nioxin.

Na řadu jako první přichází malý velký zázrak s okamžitým efektem – Diaboost. Tento víceúčelový záchranář vyživí pokožku hlavy, dodává vlasům plnost, vytváří efekt hustších vlasů a současně je podporuje před foukáním. U delších vlasů pak do délek přidejte ještě Thickening Spray, který Sylvie v případě naší modelky rozpumpovala hned 15x.

Pak vlasy vyfoukala s kombinací plochého a kulatého kartáče, aby se vzápětí vrhla na tvorbu vln. Natočení každého pramene předcházelo stříknutí ochranného spreje Therm Activ Protector, vyfoukání přes kulatý kartáč, samotné natočení přes kulmu o větším průměru, a zapinetování sponkou. Takhle postupně natočila všechny prameny.

Pro ustálení vln a podporu objemu stačilo do vlasů párkrát stříknout suchým šamponem Instant Fullness. Sepnuté vlasy se nechaly zchladit v zatočených vlnách, následně je Sylvie rozčesala, a současně během rozčesávání stříkla sem tam znovu Instant Fullness.

Konečnou tečkou byla lehká fixace nadýchaných vln, s pomocí laku Nioxpray Strong Hold. Vypadají přirozeně díky použití hřebenu, ale i prstů. Absolutní korunu lednovému looku dodala manikúra od OPI, v trendy odstínu This Cost Me a Mint.

TIP SYLVIE PRO JEMNÉ VLASY
„Pokud natáčíte přes kulmu, ať už bude jakkoli velká, tak vždycky výsledné vlny rozčesejte. Protože často má člověk pocit, že když je nechá natočené, jak jsou, že vlny budou pevnější a déle vydrží. Naopak. Když je rozčešeme a rozpracujeme prsty nebo kartáčem, tak vypadají přirozeněji a nadýchaněji. Takže mnohem hezčí je nebát se výsledné vlny pořádně kartáčem nebo hřebenem pročísnout. Pak jsou měkčí a plné objemu.“

Účes: Sylvie Kluwe
Foto: Marek Mičánek, Vojtěch Zikmund
Modelka: Aneta Benadová (Elite Models Prague)
Make-up: Martina Routková
Video: Benjamin Buttler
Styling: Lenka Kermes
Asistentka stylistky: Josefína Joštová
Asistentka kamery: Anastasia Shanti
Produkce & creative direction: Ivona Petružálková (Cash Only Production)
Vytvořeno ve spolupráci s www.ffaasshhiioonn a ateliérem Tomorrow 55

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí